Pracownik Produkcji- praca od zaraz z transportem!

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Niedziela, 05 Listopad, 2023  06:55

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: MANPOWER

Opis oferty pracy

Zadania:

• Obsługa maszyn • Analiza pomiarów • Weryfikacja komponentu za pomocą wzornika • Obsługa narzędzi pomiarowych • Uzupełnianie dokumentów

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji • Mile widziana znajomość rysunku technicznego • Dokładność, sumienność i rzetelność

Oferta:

• Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz • Praca od pon. - pt. w systemie 3-zmianowym • Wolne weekendy! • Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej • Ciekawa praca w dużej, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku • Stabilne wynagrodzenie + liczne premie, dodatki, nagrody • Dostęp do bogatego pakietu benefitów ManpowerGroup Premium, w tym Karta MultiSport i Medicover prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenia grupowego PZU • Bezpłatny transport: Kraków, Nowa Huta, Wieliczka, Bochnia, Proszowice, Wola Batorska nr.ref: BR/097/PAS oferta dotyczy umowy tymczasowej Miejsce pracy: Niepołomice
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Wieliczka w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Produkcja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
KLAUDIA KOZAK
Konto prywatne
Na Lento.pl od 07 kwi 2023
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków